İstanbul Salon Tadilatı

İstanbul salon tadilatı beklentilerinizi İstanbul’un en çok tercih edilen tadilat ve dekorasyon firmalarından bir tanesi olan Özyapı Dekorasyon ile karşılayabilirsiniz. Özyapı dekorasyon olarak İstanbul’da bulunan salonlarınızın tadilat ve dekorasyon işlemlerini uzman personel kadromuz, son teknoloji ekipmanlarımız ve kullandığımız kaliteli malzemeler ile gerçekleştiriyoruz. Tüm bu çalışmalarımız sonra memnun kalacağınızı ise garanti ediyoruz. Bu memnuniyet garantimiz sonucunda ise İstanbul’da salon tadilatı yaptırmak isteyen müşterilerimizin bir numaralı tercihi olmaya devam ediyoruz.

Siz de İstanbul salon tadilatlarınızı gönül rahatlığı ile Özyapı Dekorasyon’a yaptırabilirsiniz. Salonlarımız evimizin en çok zaman geçirdiğimiz alanlarından bir tanesidir. Ayrıca salonlar tüm ailenin toplanıp birlikte zaman geçirdiği bir alan olması dolayısıyla da son derece önemlidir. Bu yüzden çokça zaman geçirdiğimiz bu salonlarımızın tadilat ve dekorasyonları da son derece önemlidir. Günümüzde her alanda olduğu gibi salonlarımız için de tercih edebileceğimiz birçok dekorasyon seçeneği bulunmaktadır. Bu seçeneklerden size ve sevdiklerinize en uygun olanını Özyapı Dekorasyon ile oluşturabilirsiniz.

Her şeyden önce şu unutulmamalıdır ki salonunuzda yaptıracağınız tadilat ve dekorasyon işlemlerinin güzel bir görünüme sahip olması kadar dayanıklı da olması gerekmektedir. Uzun yıllar boyunca zaman geçireceğiniz salonlarınızın oldukça uzun ömürlü olması gerekmektedir. Bu yüzden de bu tadilat ve dekorasyonlarda kullanılan malzemelerin kalitesi son derece önemlidir. Özyapı Dekorasyon olarak biz salonunuzun tamirat ve dekorasyon işlemlerinde ne başından en sonuna kadar kullanacak olduğumuz malzemelerin piyasada bulunan en kaliteli malzemeler olduğunu garanti ediyoruz. Dolayısıyla salonlarınızı uzun yıllar boyunca gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Her şeyden önce salonlarınızın dekorasyonunu yaparken kararlarınızı alanında uzman kadromuz ile verebileceğinizi söylemek isteriz. Salonlarınızın tadilatlarını yaparken sizin istek ve arzularınız doğrultusunda hareket ediyor ve sizleri hayallerinizdeki salona kavuşturuyoruz. Bunun için ilk olarak salonunuzu genel olarak tasarlıyor ve bir proje çiziyoruz. Daha sonra çizdiğimiz bu proje kapsamında siz değerli müşterilerimizin de istek ve arzuları doğrultusunda tadilat ve dekorasyon işlemlerimize başlıyoruz. Bu bağlamda eğer isterseniz salonlarınızın ısı veya ses yalıtımlarını gerçekleştiriyor ve üzerlerine piyasada bulunan en kaliteli malzemeleri kullanarak sıva çekiyoruz. Bu işlemlerden sonra ise sıra boyama işlemine geçiyor.

Salonunuzu boyamak istediğiniz rengi seçerken sizlere yüzlerce seçenek sunuyoruz. Yine ekibimizde bulunan uzman elemanlarımızın desteği ile sizlere hitap eden rengi seçebilirsiniz. Seçmiş olduğunuz bu rengi duvarlarınıza uyguladıktan sonra sıra salonunuzun dekorasyonunda gerçekleştirmek istediğiniz detaylara geliyor. Bu bağlamda sizin istekleriniz doğrultusunda asma tavan, raf gibi dekorasyon unsurlarını uyguluyoruz. Daha sonra ise salonunuzun dekorasyonunun en önemli parçaları olan mobilyaları seçiyoruz. Bu mobilyaları da yine alanında uzman olan ekiplerimiz ile seçebileceğiniz gibi tamamen kendi zevkinize uygun olarak da seçebilirsiniz.

Mobilya seçiminde modernden klasiğe kadar yüzlerce seçeneğiniz mevcut. Mobilyalarınızı da seçtikten sonra sıra avize, tablo, biblolar gibi geriye kalan aksesuarlara geliyor. Yine bu aksesuarları da salonunuzun geri kalanı ile bütünlük sağlayacak bir şekilde gönlünüze göre seçebilirsiniz. Tüm bu işlemler sonrasında ise sizin son olarak istediğiniz detayları ekliyor ve salonunuzun dekorasyonunu tamamlıyoruz. Sonuç olarak sizlere hayallerinizdeki salonu hediye ediyoruz. Siz de İstanbul salon tadilatı yaptırmak için bizlerle iletişime geçebilir ve Özyapı Dekorasyon’un ayrıcalıklı dünyasına dahil olabilirsiniz.